Flower
Flower

Publikoi albumin e saj të ri, Tuna shtrohet në spital

Këngëtarja e famshme shqiptare, Tuna Sejdi, më 8 mars zhvilloi një koncert në Shkup për të promovuar albumin e saj më të ri.

Por që në ditën e koncertit u përfol se Tuna ishte në gjendje të keqe fizike e mesa duket, shëndeti i këngëtares është përkeqësuar.

Vet Tuna ka publikuar disa foto në Instastory, ku shihet e shtrirë në spital me serum në dorë, ndërsa pranë saj qëndron partneri Patris Berisha dhe Kaci Lleshi, që po kujdesen për këngëtaren.

“Infermieri me krejt aftësitë e veta Kaçi Lleshi para setit”, ka shkruar Tuna në këtë video ku shihen ata duke i qëndruar afër shtratit.

Ju mund të pëlqeni dhe këto