Flower
Flower

Publikohet filmimi i 19 viteve më parë, bashkëshortja e Ramush Haradinaj shfaqet në klipin muzikor krejt ndryshe

Anita, bashkëshortja e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt, është kthyer në një nga femrat më të komentuara të mediave sociale.

Ajo është mjaft aktive në profilin e saj në Instagram, ku numëron një numër të madh ndjekësish, teksa ndan me ta foto nga jeta private e profesionale.

Por shumë pak veta mund ta mbajnë mend se Anita ka marrë pjesë në videoklipin e Aida Barakut me titull “Titanik”, plot 19 vite më parë.

Në atë kohë, Anita punonte në televizionin “KTV”, ndërsa në këtë klip që është siguruar nga “Prive”, ajo shfaqet si një spikere lajmesh, siç mund ta shihni më poshtë:

Ju mund të pëlqeni dhe këto