Publikohen pamjet/ Super shtëpi, brenda apartamentit modern të Ilda Bejlerit

Ilda Bejleri është një prej moderatoreve më të njohura shqiptare, largimi i së cilës nga Digitalb bëri shumë bujë. Këtë sezon, Ilda do të shfaqet në moderimin e “Procesi Sportiv” në Top Channel.

Së fundmi, Ilda ka lajmëruar se emisioni ka filluar dhe këtë e ka bërë duke zbuluar njëkohësisht edhe disa pamje nga shtëpia e saj.

Në këtë video të publikuar nga Ilda, shihet se moderatorja del nga dhoma e gjumit, shkon në atë të pritjes, ku bie në sy arredimi modern. “Sot në mbrëmje shihemi në Top Channel”, ka shkruar ajo.

Ju mund të pëlqeni dhe këto