Publikohen pamjet/ Ledri Vula dhe Dafina Zeqiri kapen mat duke kaluar mbrëmjen bashkë

Ledri Vula dhe Dafina Zeqiri kanë qenë një prej çifteve më të komentuar të showbiz-it shqiptar, të cilët tashmë nuk janë më bashkë dhe kanë mbetur miq.

Ledri thuhet se është në një lidhje me një vajzë që quhet Sara, ndërsa për Dafinën ende nuk dihet gjë. Por mbrëmjen e djeshme, dyshja kanë qenë së bashku.

Ledri ka publikuar një postim në Instastory, ku shfaqet bashkë me modelen Lorena Haliti duke luajtur bilardo. Nga ana tjetër, edhe Dafina ka publikuar një foto nga i njëjti vend, duke treguar se ka qenë bashkë me ta.

Ju mund të pëlqeni dhe këto