Publikohen pamjet/ Grida Duma feston ditëlindjen, merr surprizën madhështore në mesnatë

Ish deputetja demokrate, Grida Duma, feston sot ditëlindjen e saj. Ajo ka marrë një super surprizë në orën 00:00 nga një grup studentësh të saj.

Në këtë video, studentët shihen se i kanë çuar një tortë ish deputetes dhe i kanë kërkuar asaj të shprehi një dëshirë përpara se të fryjë qirinjtë, por Duma ka thënë: “Dëshirë? Dëshirat janë në Zot”.

Sot Grida mbush 42 vjeçe, ndërsa në të njëjtën ditë ka ditëlindjen dhe kryetari i PD, Lulzim Basha, i cili ka lindur më 12 qershor 1974 dhe mbush plot 45 vjeç.

Ju mund të pëlqeni dhe këto