Publikohen pamjet/ E shtrirë në krevat dhe e mbuluar me para, Kida habit me fotot e fundit

Kida është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare, këngët e së cilës janë kthyer në hite dhe ajo është bërë shumë e njohur.

Por Kida së fundmi ka bërë të ditur se do të sjellë këngën e saj më të re. Përmes një videoje ku dëgjohej pak teksti i këngës, u dallua se ajo është një baladë.

E së fundmi, Kida ka ndarë me fansat në Instagram disa pamje nga klipi i kësaj kënge. Në këto foto, këngëtarja shihet mbi krevat, ndërsa është e mbuluar nga paratë, pamje këto që janë pëlqyer nga shumë ndjekës të saj.

Ju mund të pëlqeni dhe këto