Flower
Flower

Publikohen pamjet, brenda shtëpisë super luksoze të Afërdita Dreshajt she bashkëshortit të saj çek

Qershorin e vitit të kaluar, modelja e famshme shqiptare, Afërdita Dreshaj, kurorëzoi në martesë dashurinë e saj me sportistin nga Çekia, Jakub Kindl, në një super ceremoni që u bë në Miami të Floridas.

Pak ditë më parë, Afërdita zbuloi për të gjithë fansat e saj në Instagram se kishte blerë një shtëpi me bashkëshortin e saj, teksa tregoi çelësat në një foto në Instastory, të shtëpisë në Miçigan.

Ndërkaq, pak më parë revista “Who” ka siguruar disa foto nga brenda shtëpisë, e cila ka një mobilim shumë modern dhe është mjaft luksoze, siç mund ta shihni më poshtë.

Ju mund të pëlqeni dhe këto