Publikohen mesazhet private, Fifi zbulon kush u përpoq t’ia vi.dhte Instagram-in

Fifi është një prej këngëtareve më të njohura shqiptare, e cila është mjaft e ndjekur në profilin e saj në Instagram.

Por disa muaj më parë Fifit ia vodhën adresën dhe dje kanë tentuar t’ia marrin përsëri. Këngëtarja publikoi një foto në Instastory duke zbuluar se i ka ardhur njoftimi se dikush u përpoq të futej në profilin e saj në Instagram.

Por në fakt, e gjitha ka qenë një ngatërresë. Më pas, Fjolla Morina ka zbuluar se ajo e ka fjalëkalimin e Fifit dhe kur u përpoq të futej në Instagramin e saj, këngëtares i shkoi njoftimi.

“Unë duke vje.d.hur Instagramin e Fifit, edhe ha.ker u bëra”, ka shkruar Fjolla pranë bisedës ku shfaqet duke i sqaruar Fifit çfarë ndodhi.

Ju mund të pëlqeni dhe këto