Publikohen fotot/ Nuk do ta besoni si dukej Loredana para se të bëhej e famshme

Loredana është një prej repereve më të njohura shqiptare, e cila numëron një numër të madh hitesh në tregun muzikor shqiptar e gjerman.

Disa ditë më parë, Loredana bëri të ditur se humbi babain e saj, një ngjarje që e ka hidhëruar tepër këngëtaren.

Pak më parë, ajo sërish ka kujtuar babain e saj. Loredana ka publikuar një foto me babain, ku shihet në moshë të vogël.

Por, tek kjo foto mund të vihet re ndryshimi i madh i Loredanës në pamje, e cila shihet me flokë të zeza dhe e veshur për një ceremoni fetare.

Ju mund të pëlqeni dhe këto