Publikohen fotot e tradhtisë/ Mbreti i ardhshëm i Anglisë kapet mat me dashnoren

Prej disa ditësh familja mbretërore e Anglisë është kapur nga skandali, pasi u raportua se Princi William, që do jetë Mbreti i ardhshëm i Anglisë, e kishte tradhtuar bashkëshorten e tij Kate me fqinjen e tyre, Rose Hanbury.

Ndonëse William i kishte mohuar këto lajme, mes tij dhe Kate nisën problemet dhe madje u raportua se vet Princi Harry ishte distancuar nga vëllai i tij.

Mediat britanike raportuan se William e kishte tradhtuar Kate kur ajo ishte shtatzanë me fëmijën e tyre të tretë. Por së fundmi janë publikuar edhe fotot e tradhtisë.

Në këto pamje, shihet se Princi shfaqet shumë afër Hanburyt dhe i ka vendosur asaj dorën në bel, duke shërbyer kështu si një dëshmi se mes tyre ka një lidhje jashtë martesore.

Ju mund të pëlqeni dhe këto