Publikohen bisedat private/ Fero tradhëton Arbenitën me fansen e tij

Fero dhe Arbenita janë një prej çifteve më të njohur të showbiz-it shqiptar, të cilët shihen shumë të dashuruar me njëri-tjetrin dhe publikojnë shumë foto bashkë.

Megjithatë, këto kohët e fundit është aluduar në media se çifti kanë pasur probleme pasi një video e Feros me një vajzë u publikua në media.

Ndërkaq, një bisedë mes Feros dhe një nga fanset e tij, është publikuar. “Arbresh.info” ka publikuar këtë bisedë, ku një fanse nga Pristhina i kërkon Feros të zhvendoset në kryeqytet.

Duket se marrëdhënia mes tyre është e ngushtë, pasi ata madje bëjnë dhe plan për të jetuar bashkë. Ndërkohë, identiteti i vajzës nuk është zbuluar.

Biseda e plotë:

Fero: A e di qka kem fol na për lidhjen tonë

Fansja: Po ke than me mshel Instagramin dhe Snapin dhe me ardh n’Prishtin afër meje, me jetu apo?

Fero: E di ti hiq spom ngomn

Fansja: Po qka met ngu ty mos mlodh fort

Fero: Ani de ani hi nSnap

Fansja: Oke

Ju mund të pëlqeni dhe këto