Pritjes së ëmbël i vjen fundi, “Hyrrem” bëhet nënë për herë të dytë

Aktorja e njohur turke për rolin e saj si Sulltanesha Hyrrem, Meryem Uzerli, është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo ka sjellë në jetë vajzën e saj ditën e premte. Lajmin e ka bërë të ditur vet aktorja, e cila ka publikuar një foto të ëmbël me vajzën e porsalindur.

“08.01.2021 Më e dashura ime Lily Koi, Lara Jemima, babai dhe unë jemi shumë të lumtur të mirëpresim në familjen tonë. Jemi aq të bekuar dhe të lumtur që je bashkuar me ne”,  shkruan aktorja.

Ju mund të pëlqeni dhe këto