Prej dy vitesh të lidhur, zbulohet e dashura e reperit Buta

Buta është një nga reperët më të njohur shqiptar, por ai e ka mbajtur shumë të fshehtë jetën e tij personale nga mediat.

Së fundmi, “Prive.al” ka raportuar se Buta është prej dy vitesh në një lidhje me një vajzë nga Ferizaj. Identiteti i saj nuk është bërë i ditur, por është publikuar një foto e tyre bashkë.

“Dyshja janë në lidhje duke shijuar romancën e tyre por duke ruajtur shumë privatësinë. Vajza nuk ka profil publik si Buta andaj dyshja po marrin kohën e tyre që gjithçka të bëjnë publike”, thotë burimi për “Prive.al”.

Ju mund të pëlqeni dhe këto