Pozoi me jastëkun në mes të këmbëve, ndjekësit e bëjnë për ”ujë të ftohtë”

Ashtu si motra e saj Enca edhe Uindi Haxhia e ka gjetur të udhës të bëhet e famshme duke treguar format seksi edhe pse nuk ka ndonjë talent specifik.

Shpesh me postimet në Instagram, bukuroshja i provokon të gjithë duke publikuar poza hot dhe këtë e ka bërë edhe së fundmi.

E veshur vetëm me robdishan dhe duke mbajtur jastëkun mes këmbëve, Uindi ka shkruar si përshkrim të fotos: “Duhet te ishe ti ne vend te jastëkut”.

Por ky postim mesa duket i ka bërë fansat që të tallen dhe disa prej tyre kanë vendosur t’i japin kritika e këshilla të forta.

Duhet te ishe ti ne vend te jastekut…🤫🤒

A post shared by UindiHaxhia (@itsuindi) on

Për më shumë dy prej fansave që mesa duket e kanë prekur në tela me komentet e tyre, Uindi ja ka fshirë komente dhe ka lënë vetëm përgjigjet e saj si komente në foto./intv.al/

Kliko mbi foto te shohesh komentet!

Ju mund të pëlqeni dhe këto