Policia ndalon në mes të rrugës Getinjon, zbulohen detajet

Getinjo është një nga reperët më të famshëm shqiptar. Së fundmi, atij i ka ndodhur një e papritur në lidhje me policinë.

Autoritetet e kanë ndaluar reperin dhe vet ai ka publikuar disa foto në rrjetet sociale ku ka treguar se është gjobitur nga policia.

Getinjo ka publikuar foton e fletës së gjobës, ku shihet se reperi i njohur është ndëshkuar me 40 euro gjobë për tejkalim shpejtësie.

Ju mund të pëlqeni dhe këto