Po sfidon Kim Kardashian/ Kjo bjonde ruse po i merr titullin Kim-it për të pa.smet më të bukura

Anastasia Kvitko, një 24 vjeçare nga Rusia, ka shtangur miliona ndjekësit e saj me linjat e saj perfekte trupore.

Anastasia publikon shumë foto e video e veshur vetëm me rroba banje në rrjetet sociale, ku bien në sy format e saj të kolme dhe komentet nga meshkujt.

View this post on Instagram

accessories @prettylittlething 💗

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

Me mbi 9.9 milionë ndjekës në Instagram, Anastasia po i bën konkurrencë Kim-it me të pasmet e saj dhe me linjat bombastike, ku shpeshherë cilësohet dhe si “Kim Kardashian ruse”.

View this post on Instagram

Have a great weekend 😘 Outfit @prettylittlething 🌸

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

View this post on Instagram

💚

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

View this post on Instagram

@prettylittlething 💗

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

View this post on Instagram

Have a great day ☀️Bikini @fashionnova 🌸

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

Ju mund të pëlqeni dhe këto