Pjesë e familjes tashmë, Bella Hadid fton në ditëlindjen e saj këngëtaren shqiptare

Modelja e njohur me famë botërore, Bella Hadid, ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen e saj të 23-të pranë familjes së saj.

Por në këtë ditëlindje nuk ka munguar as këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, e cila prej disa kohësh është në një marrëdhënie me vëllain e modeles, Anwar.

Paparacët kanë kapur Bellën, Gigin dhe mamanë e tyre, Yolandën, duke ecur rrugëve të New York. E pranishme ka qenë edhe Dua Lipa, ndërsa vajzat shiheshin mjaft të buzëqeshura.

Ju mund të pëlqeni dhe këto