Përfundon në spital nëna e Nora Istrefit, këngëtarja zbulon çfarë i ka ndodhur

E ëma e Nora Istrefit është shtruar në spital. Këtë e ka bërë të ditur vet Nora përmes një postimi në Instagramin e saj.

Ajo ka publikuar foton e mamasë nga spital dhe bën të ditur se momentalisht e ëma është mirë me shëndet.

Sipas “Prive.al”, nëna e Norës ka patur probleme në veshka, por tani është më mirë. “Faleminderit për kujdesin maksimal drejt shërimit të mamit”, shkruan Nora.

Ju mund të pëlqeni dhe këto