Për t’u marrë shembull/ Almeda Abazi zbuloin si i hoqi 8 kg direkt pas lindjes

Një muaj më parë, Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan, u bënë prindër për herë të parë të një djali, i cili quhet Efehan.

Këto kohë, Almeda nuk ka qenë shumë aktive në Instagram për shkak se po kujdeset për djalin. Mirëpo, së fundmi, ajo i është përgjigjur pyetjeve të disa ndjekësve.

“Efehan’it i flas dhe i këndoj vetëm shqip”, ka thënë Almeda dhe më vonë ka zbuluar kilet që ka humbur prej lindjes.

“Shtova 16 kg gjatë shtatzënisë dhe humba 8 kg mbas lindjes, por vetëm duke dhënë gji. Nuk kam filluar akoma dietën dhe fitness.”, përfundon Almeda.

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto