Flower
Flower

“Për 2019 do bëj ndryshimin drastik”, nuk do ta njihni Roza Latin me pamjen e saj të re

Roza Lati është një nga moderatoret më të njohura shqiptare, e cila është mjaft aktive në profilin e saj në Instagram, ku publikon foto e video të ndryshme nga jeta e saj personale dhe profesionale.

Disa orë më parë, Roza ka bërë të ditur në Instastory se do të bënte një ndryshim drastik në 2019 tek flokët e saj. E mesa duket, moderatorja ka vendosur që t’i lyejë flokët në ngjyrë rozë.

Ajo ka publikuar disa video me flokët e reja në ngjyrë pink dhe duket shumë e lumtur me këtë ndryshim drastik në pamje.

Ju mund të pëlqeni dhe këto