Pasi zbuluan se do bëhen prindër, Alfio publikon foton e ëmbël të Fatmës me barkun e rrumbullakosur

Çifti i njohur i showbiz-it shqiptar, Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani, konfirmuan dy ditë më parë lajmin se do të bëheshin prindër për herë të parë.

“Kur dashuria është shumë e madhe për tu mbajt në dy zemra, vjen në jetë një zemër e tretë! Po behemi tre”, shkroi Fatma në foton e ëmbël ku mbante në dorë ekografinë e bebit.

Së fundmi, ka qenë Alfio që ka publikuar një foto të ëmbël të tyre. Ai shihet në pushime me Fatmën, duke i puthur asaj barkun e rrumbullakosur.

Ju mund të pëlqeni dhe këto