Pasi u zunë, shihni ç’ka bërë Oriola Marashi për Noizyn/ Video

Disa javë më parë, u raportua se Noizy dhe Oriola Marashi ishin zënë me njëri-tjetrin. Mirëpo, disa ditë më vonë, Noizy tregoi në Instagram se Oriola kishte filluar ta ndiqte sërish dhe raporti mes tyre ishte kthyer si më parë.

Më vonë, edhe modelja e njohur publikoi në Instastory një foto të vjetër me Noizyn, duke nënkuptuar se ishin pajtuar.

Pasi e kanë zgjidhur konfliktin mes tyre, Oriola ka shkuar së fundmi në një koncert të Noizyt. Ajo ka publikuar një video nga skena ku shihet reperi duke performuar, ndërsa ka shkruar përbri saj me shkronja të mëdha “Noizy”, duke i mbyllur njëherë e mirë fjalët se ata nuk flasin më.

Ju mund të pëlqeni dhe këto