Flower
Flower

Pasi u tha se ishte me pushime me Noizyn, Tayna bën reagimin e papritur

Dy ditë më parë, reperja e njohur shqiptare, Tayna, tregoi për të gjithë ndjekësit e saj se ishte me pushime në Tajlandë, duke publikuar foto e video nga vendi përrallor.

Por edhe reperi Noizy, postoi disa foto duke treguar se ndodhej në të njëjtin vend si Tayna, një gjë që shtoi dyshimet se dyshja mund të ishin duke pushuar së bashku.

Por pas këtyre lajmeve, ka reaguar menjëherë Tayna. Reperja ka hedhur një foto në Instastory, duke treguar se është në pushime me prindërit e saj.

Ju mund të pëlqeni dhe këto