Pasi u filmua në momente intime me partneren, Maluma zbulon fotot romantike krahas të dashurës

Maluma është një nga këngëtarët më të njohur në të gjithë botën, i cili rreth një muaj më parë u fotografua në momente intime me partneren e tij të re.

Këngëtari u filmua teksa hante një drekë në New York me një vajzë tjetër, e cila quhet Susana Gomez dhe nuk është pjesë e jetës publike.

Së fundmi, vet Maluma ka publikuar disa foto romantike në profilin e tij të Instagramit. Ai është parë nën shoqërinë e partneres në plazh dhe ndonëse nuk e ka zbuluar portretin e saj, fotot e publikuara më herët lënë të kuptohet se bëhet fjalë për të njëjtën vajzë.

View this post on Instagram

😛🤍💪🏻✌🏻🌊 🦢

A post shared by MALUMA (@maluma) on

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto