Pasi u bë gjyshe, Remzie Osmani i prezanton publikut mbesën e saj

Këngëtarja e njohur shqiptare, Remzie Osmani, u bë gjyshe disa ditë më parë, pasi nusja e djalit, Gëzimja, solli në jetë një vajzë.

Ishte djali i këngëtares, Hamzai, që publikoi një foto në rrjetet sociale me nusen e tij dhe vajzën e porsalindur, e cila quhet Emma.

Së fundmi, ka qenë Remzie ajo që ka publikuar një foto të vogëlushes në Instagram. “Te gjithe ju qe na uruat ju pershendes me mbesen time te bukur Emma”, shkruan Remzie krahas kësaj fotoje.

Ju mund të pëlqeni dhe këto