Pasi Tea i nxorri zbuluar lidhjen me Andin, reagon Melisa

Tea në rrëfimin për aplikacionin e “Përputhen” kërkoi falje publike që gënjeu se mes saj dhe Andit kishte një lidhje. Gjithashtu, ajo deklaroi se Andi është i lidhur me një vajzë tjetër.


Edhe pse Tea nuk zbuloi asnjë emër, direkt u aludua se ajo po fliste për Melisën, me të cilën Andi u përfol se është i lidhur.


Pas deklaratës së Teas, ka ardhur edhe reagimi i Melisës. Ajo ka publikuar në Instastory një shkrim ku lexohet “zemra ime është kaq e lodhur”, duke treguar se është lodhur nga ato që fliten për të.

Ju mund të pëlqeni dhe këto