Flower
Flower

Pasi Seldi u kap me një modele, vjen reagimi i papritur i Mimoza Shkodrës

Ndarja e Seldit dhe Mimozës ka qenë një nga ngjarjet më të bujshme të showbiz-it, pas së cilës dy këngëtarët vazhdojnë që të jenë në qendër të vëmendjes së publikut.

Këto kohët e fundit, Seldi është parë shpesh nën shoqërinë e Keisi Medinit, kur vetëm ditën e djeshme ajo publikoi një video me këngëtarin gjatë një eventi.

Mësohet se dyshja do të realizojnë një këngë së bashku, por para tyre, Mimoza Shkodra ka reaguar shpejt dhe ka publikuar këngën e saj më të re.

Ajo titullohet “Sot do pi” dhe mendohet se teksti i saj i dedikohet ndarjes nga Seldi. “Sot do pi se për ty s’është tu ma ni”, këndon Mimoza.

https://www.youtube.com/watch?v=y5jXJAwGlzY

Ju mund të pëlqeni dhe këto