Flower
Flower

Pasi Enca e quajti k**vë, Trejsi Sejdini shpërthen keq ndaj këngëtares: “Nuk jam zhveshur për të…”

Ka plasur një debat virtual midis Encës dhe Trejsi Sejdinit, pasi kjo e fundit e thumboi publikisht këngëtaren nga studio e emisionit “Why Not”, duke iu përgjigjur pyetjes së një fansi nëse edhe ajo ishte e virgjër si Enca.

“Sa është një Enca janë tre Trejsa… qysh mund të mos jetë e virgjër Enca. Kush e mban krik Encën?”, ka thënë Trejsi, një deklaratë kjo që bëri shumë bujë e pas së cilës shpërtheu menjëherë këngëtarja, duke bërë një video në Instastory.

“Roses are red, violets are blue, you are a hoe and we all hate you (Trëndafilat janë të kuq, manushaqet janë blu, ti je k*rvë dhe të gjithë të urrejmë)”, këndoi Enca në një video të publikuar në Instastory.

Por i menjëhershëm ka qenë reagimi i Trejsit, e cila ka publikuar një video duke kënduar një këngë të Nicki Minaj, në të cilën thuhet:

“Kurrë nuk më është dashur të bëj strip për të marrë vendin kryesor. K*rvat po bëjnë diss? Këto k*rva ta ëndërrojnë”, shkruan Trejsi në këto video që ia ka drejtuar si diss Encës.

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto