Pasi e ofendoi publikisht, Enca i kthen përgjigjen drastike S4MM

Ditën e djeshme, reperi i njohur shqiptar, S4MM shpërtheu në ofendime ndaj këngëtares së njohur shqiptare, Encës.

“Foton e Coverit t’Albumit ka me ma bo Enca, Se kom ni qe e përdor mir Photoshopin”, shkroi reperi në një postim në Instastory, që u komentua shumë.

Pas këtij thumbimi të reperit, ka ardhur reagimi i Encës, e cila i është kundërpërgjigjur reperit me një shkrim për të.

Enca ka publikuar në Instastory një artikull që flitet për famën e saj, titulli i së cilës është “Të hash bukë nga fama e Encës”, duke iu drejtuar kështu S4MM, ndërsa ka shkruar: “Të bëftë mirë”.

Ju mund të pëlqeni dhe këto