Pasi e morën në pyetje për Redjan Rrajën, shpërthen Kejvina: “Plehra, do përgjigjeni shumë shpejt”

Kejvina Kthella u raportua disa ditë më parë se ishte marrë në pyetje nga Prokuroria për shkak të marrëdhënies që mund të ketë me Redjan Rrajën.

Rraja është i dyshuari kryesor i atentatit ndaj prokurorit Arjan Ndoja. Ai përdori si alibi Kejvinën, duke thënë se kishte qenë me të ditën kur ndodhi ngjarja.

Së fundmi, ka reaguar Kejvina, e cila ka shpërthyer ndaj gazetarëve përmes një statusi në Instastory. “Gazeflliqësira do përgjigjeni shumë shpejt për kto artikuj qe keni përdorur në emrin tim! Po abuzoni si kafshët, plehra!”, ka shkruar Kejvina në Instastory.

Ju mund të pëlqeni dhe këto