Pasi Dua u lidh me vëllain e saj, Gigi Hadid bën reagimin e papritur për këngëtaren

Disa ditë më parë, u raportua në media se këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa, ishte në një lidhje me Anwar Hadid, vëllain e Gigi dhe Bella Hadid.

Dyshja u fotografuan duke u puthur dhe përqafuar në një festival në Britaninë e Madhe, duke vërtetuar zërat se ata janë të lidhur.

Së fundmi, Dua ka publikuar një foto në Instagramin e saj dhe të gjithë kanë vënë re komentin e Gigit në këtë foto. Modelja i ka lënë kunatës disa emoji buzëqeshjesh dhe lulesh në foto, duke treguar kështu se mbështet lidhjen e saj me të vëllain.

Ju mund të pëlqeni dhe këto