Pas sherrit të bujshëm, vëllezërit Prifti bëjnë deklaratën e papritur për Aurela Gaçen

Disa kohë më parë, vëllezërit Prifti patën një konflikt me Aurela Gaçen. Gjithçka u zbulua kur Stefi u shpreh në një emision se kishte dëgjuar një bisedë të Aurelës me një ortak të tyre dhe prandaj u zunë.

Por duket se pas disa kohësh, marrëdhënia mes tyre është qetësuar dhe ata janë pajtuar sërish. Ka qenë Stefi ai i cili ka hedhur një foto të treshes, duke sqaruar se janë të tre të ftuar në një koncert.

“Kaubojsat dhe zonja”, ka shkruar Stefi në këtë foto ku të tre këngëtarët shihen të buzëqeshur. Mësohet se ata do të ribashkohen për të kënduar në një nga clubet e kryeqytetit.

Ju mund të pëlqeni dhe këto