Flower
Flower

Pas sherrit të bujshëm mes Beatrixit e Anxhelinës, reagon për herë të parë Alban Ramosaj

Këngëtari i njohur shqiptar, Alban Ramosaj, ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin “NIN”, prej nga ku ka rrëfyer disa detaje nga jeta e tij personale.

Në një moment, moderatori e ka pyetur Albanin se çfarë ka ndodhur mes Anxhelinës dhe Beatrixit dhe arsyen përse ato janë zënë.

Mirëpo, Albani ka refuzuar të japi detaje nga ky sherri i bujshëm, duke thënë thjesht: “Refuzoj të flas. Nuk është në dorën time të përgjigjem”.

Ju mund të pëlqeni dhe këto