Pas ndarjes nga Nora, Roberti fotografohet me pushime me këngëtaren e njohur shqiptare

Robert Berisha dhe Nora Istrefi kanë qenë në vëmendjen e mediave këto ditë për shkak të ndarjes së tyre që e lajmëruan javë më parë.

Roberti e falenderoi Norën përmes një postimi në Instagram për vitet e kaluara me të, ndërsa shtoi më pas se dashuria mes tyre kishte mbaruar.

Së fundmi, Roberti ndodhet me pushime në një resort në Turqi, prej nga ku është fotografuar me këngëtaren e njohur shqiptare, Big Mama. Nga ana tjetër, edhe Nora disa ditë më parë ishte me pushime në Turqi me nënën dhe me vajzën e saj, Renee.

Ju mund të pëlqeni dhe këto