Pas ndarjes nga Genari, Eva Murati zbulon të vërtetën e marrëdhënies së saj

Këto kohë është përfolur shumë në media se moderatorja Eva Murati u nda pas disa vitesh nga djali i Jozefina Topallit, Genari.

Mbi këto fjalë, Eva nuk ka reaguar, duke shtuar edhe më shumë dyshimet për ndarje pasi nuk është prononcuar nëpër intervista.

Së fundmi, Eva ka habitur me një postim të fundit që ka bërë në Facebook. Ajo ka ndryshuar statusin e saj dhe e ka vendosur “në një marrëdhënie”.

Kështu, Eva ka shtuar dyshimet se mund të jetë e lidhur me Genarin, ose ka krijuar lidhje me një tjetër mashkull.

Ju mund të pëlqeni dhe këto