Pas largimit nga Përputhen, Ana merr pjesë në një tjetër emision dashurie

Pas fotos që publikoi Arjoni nga shtrati dhe gjithë skandalit në media, si ai dhe Ana u përjashtuan nga “Përputhen”.

Së fundmi, pritet që Ana të jetë pjesë e një tjetër emisioni ‘dating’. Në Kosovë ka nisur një emision i ngjashëm si “Përputhen”, i cili quhet “It’s my love”.

Në një intervistë për “Express Rozë”, drejtuesi i këtij emisioni, Kika ka treguar se Ana do t’i bashkohet versionit kosovar. Megjithatë, nuk dihet se sa i vërtetë është ky lajm, ndaj pritet një konfirmim apo mohim nga vet Ana.

Ju mund të pëlqeni dhe këto