Pas largimit nga “Babastars”, Cozman bën njoftimin e rëndësishëm për karrierën e tij

Reperi i njohur Cozman, që mori famë nga labeli “Babastars”, lajmëroi në janar të këtij viti se ishte larguar nga ky grup, ndërsa nuk munguan as thumbimet mes djemve të labelit në rrjetet sociale.

Por së fundmi, Cozman ka bërë të ditur se do të sjelli këngën e tij më të re, e cila është e para që pas largimit të reperit nga Babastars.

“Ti më njeh… Së shpejti, Pandamusic, djali juaj Cozman”, shkruhet në postimin në Instastory që paralajmëron këngën e re.

Ju mund të pëlqeni dhe këto