Pas kaq shumë kohësh, Rezart Veleshnja zbulon identitetin e të dashurës

Rezart Veleshnja është një nga aktorët më të njohur shqiptar, i cili gjatë emisionit “Shiko kush luan”, deklaroi në muajin tetor se ishte në një lidhje.

Megjithatë, aktori nuk ka folur më për jetën e tij private. Së fundmi, ai ka qenë i ftuar në “E diell”, ku është zbuluar se partnerja e tij është bjonde.

Këtë detaj e ka zbuluar Ervin Kurti, i cili ka zbuluar edhe emrin e saj, por nuk e ka thënë. “Emrin nuk do t’ia them por do të them diçka nga pamja e jashtme, është bjonde”, u shpreh Ervini.

“Pëfundimisht ky është agjent i CIA. A e di sa sekret kam qenë këtë herë? Të lumtë”, u shpreh Rezarti duke pranuar që partnerja e tij është bjonde.

Ju mund të pëlqeni dhe këto