Partnerë në krim: Aktori turk dhe aktorja shqiptare kapen me kokainë/ Foto

Aktori i njohur turk, Çağatay Ulusoy, u bë i njohur për publikun shqiptar me rolin e Sarpit në një serial turk.

Image result for Çağatay Ulusoy

Së fundmi, ai është arrestuar nga policia bashkë me aktoren turke me origjinë shqiptare, Gizem Karaca, pasi janë kapur me një sasi të mjaftueshme kokaine.

Dyshja është dënuar me 4 vjet e 2 muaj burg me akuzën e trafikimit të lëndëve narkotike. Ndërkohë, pritet që ky vendim të dërgohet në gjykatën e Apelit.

Ju mund të pëlqeni dhe këto