Flower
Flower

Pak ditë para lindjes, Meghan Markle merr vendimin e rëndësishëm për fëmijën e saj

Dukesha e Sussex, Meghan Markle, është në ditët e fundit të shtatzanisë së saj, ku nisur nga burime pranë familjes mbretërore, thuhet se ish aktorja do të lindi një djalë, që është fëmija i parë për të dhe Princin Harry.

E teksa shtatzanisë së saj po i vjen fund, Meghan ka vendosur që të largohet nga çdo dalje publike dhe të mos bëjë më vizita zyrtare.

Kështu, Meghan do të qëndrojë larg syve të mediave, deri në lindjen e fëmijës së saj, që pritet të lindë në prill.

Ju mund të pëlqeni dhe këto