Pa pikë grimi e me rroba banje pas dy fëmijëve, Emina Çunmulaj tregon si është natyrale

Emina Çunmulaj është një nga personazhet më të komentuara shqiptare. Ajo dikur ka qenë një modele shumë e njohur, ndërsa tani i është përkushtuar rritjes së dy vajzave të saj.

Emina është shumë aktive në profilin e saj në Instagram, ku publikon foto e video të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Pak më parë, ajo ka hedhur një foto me bikini, duke treguar trupin në gjendje perfekte pas lindjes së dy vajzave. “100% natyrale”, ka shkruar Emina përbri kësaj fotoje, ku shihet pa makeup dhe duket shumë mirë.

\

Ju mund të pëlqeni dhe këto