“Pa emocione, nuk pati asnjë puthje”, komentuesit shpërthejnë ndaj Merit pas finales së “Love Story”

Gjatë puntatës së djeshme të “Love Story”, Saimiri zgjodhi si partneren e tij bukuroshen nga Elbasani, Meri Murrizin. Saimiri e dha vendimin në fund të spektaklit kur i kapi duart Merit në mes të skenës dhe i shprehu dashurinë që ka për të.

Por pas spektaklit, të shumtë kanë qenë komentuesit që në rrjetet sociale e kanë quajtur Merin “të ftohtë dhe pa emocione”. Disa nga komentet:

 “Sa fallco jeni pike emocioni tjetra se e di qe zdo vazhdojne jasht bashk”

“Bravo po Meri s’me duket shume e lumtur mos eshte me skenar”

“Meri pa emocione fare. S’e kuptoj u gezua apo u trishtua per zgjedhjen”

“Meri si statuje shume e ftohte”

“Loja vazhdon jashte me dhimbset kjo vajze vetem ndjenja s’ka”

“Urime urime, edhe pse e habitshme Meri nga fillimi deri ne fund pa ju dridhur qerpiku fare me seriozitetin e saj, qendrimin pa emocione”

“Çift fake, asnje puthje romantike, Meri si statuje. Eshte veç show”

“Pa pik ndjenje Meri, si dru”

“Mbyllja nuk ishte bere si duhet”

“Urime po s’e degjuam Merin fare?! Ç’ishte kjo mbyllje sikur ju erdhi treni aman?”

Ju mund të pëlqeni dhe këto