Flower
Flower

Oriola Marashi tregon haptazi dëshirën për t’u bërë nënë, jep këshilla për vajzën e saj

Oriola Marashi është një nga modelet shqiptare më të komentuara nga publiku, kjo për shkak të linjave të saj perfekte dhe të fotove provokuese që publikon në rrjetet sociale.

Oriola është shumë aktive në Instagram, ku publikon shpeshherë foto e video të ndryshme me humor. Pak më parë, modelja ka treguar publikisht dëshirën e saj për t’u bërë nënë, e specifikisht, për të sjellë në jetë një vajzë, ndërsa ka dhënë disa këshilla për të.

Por një fans i ka kthyer përgjigje Oriolës e i ka thënë se e sheh më shumë si nënë të një djali se sa të një vajze.

Këtij komenti modelja i ka kthyer përgjigje duke thënë se edhe nëse bën djalë, do ta rrisi që ai të ketë respekt për femrat e t’i trajtojë si mbretëresha.

Ju mund të pëlqeni dhe këto