Oriola Marashi poston foton provokuese, por ja ku fokusohen të gjithë

Oriola Marashi si gjithmonë poston foto në rrjetet e saj sociale që janë mjaft provokuese.

Në foton e radhës, kësaj radhe përveç formave të saj të bëshme, komentuesit janë kapur me gishtat e këmbës, që duket se nuk i pëlqejnë aspak.

E veshur me bikini të kuqe, Oriola Marashi si rrallëherë ka ekspozuar gishtërinjt e këmbës të plota dhe pa sandale. Aq është dashur që ndjekësit të vërshojnë me komente, ku ‘tallen’ me modelen.

“Këto gishtat e kembes katastrof,”- shkruan një ndjekës.

“Gishtat më të mëdhenj se shala jote zemër”– vijon një tjetër.

Ndërsa Oriola i është përgjigjur njërit prej tyre duke i thënë: “Po normal oj zemër 41 palla kembess”.

Ju mund të pëlqeni dhe këto