Olti Curri ironizon Getoarin dhe Majkun me detajin qesharak në klip që askush nuk e kishte vënë re

Vetëm pak ditë pas publikimit të saj në Youtube, kënga e re e Majk dhe Ghetto Geasyt, “Paris Milano” është kthyer në një hit të padiskutueshëm.

Megjithatë, shumë pak prej nesh e kishim vënë re një detaj të pazakontë në këtë klip, të cilën e ka bërë të ditur gazetari Olti Curri.

Nëpërmjet një postimi në Instastory, Olti ka shkëputur një pjesë nga klipi i këngës “Paris Milano” të dy reperave.

Kënga flet për jetë luksi Paris – Milano, Berlin – Lugano. Edhe klipin shkojnë dhe e xhirojnë në Kotorr”, ka shkruar Olti në këtë foto, duke e shoqëruar me disa emoji duke qeshur.

Ju mund të pëlqeni dhe këto