Nuk shkuan në muaj mjalti, Gaz Paja zbulon si e priti nusja e tij këtë vendim

Disa javë më parë, Gaz Paja u martua në një ceremoni madhështore me partneren e tij, Irën, një dasmë që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve.

Por në vend që të shkonte në muaj mjalti fill pas dasme, Gazi është në punë dhe po bën turin e Portokallisë nëpër qytete të ndryshme të vendit.

Sot, Gazi ka qenë në një takim bashkë me kryeministrin Rama dhe me banorët e njësisë 5.
Prej andej kryeministri e ka pyetur Gazin se si po ecën me martesën dhe nëse e kanë bërë muajin e mjaltit, një pyetje ndaj së cilës aktori tha se është duke punuar.

“Po gruaja ç’a thotë?”, e pyeti Rama aktorin për reagimin e nuses që nuk bënë muaj mjalti dhe ai tha: “Përpiqet të ambientohet”.

Ju mund të pëlqeni dhe këto