Nuk pritej, ‘Teresa’ merr vendimin drastik për shfaqjen e saj në telenovela

Angelique Boyer është një nga aktoret më të njohura të telenovelave meksikane, e cila ka habitur fansat kur ka deklaruar se do të shkëputet nga filmat.

Aktorja ka treguar se sapo të mbarojë xhirimet e serialit “”Imperio de Mentiras”, i cili po transmetohet momentalisht në Meksikë, nuk do të marri pjesë në asnjë projekt të ri televiziv.

“Dua t’i jap vetes pak pushim, edhe pse nuk dua. Nuk do jem në ekran, të paktën për 1 vit”-tha Angelique Boyer e njohur si “Teresa”.

Ju mund të pëlqeni dhe këto