Nuk pritej, Tea nxjerr zbuluar Andin dhe partneren e tij

Tea ka rrëfyer shumë të pathëna lidhur me eksperiencën e saj në “Përputhen” dhe lidhjen e supozuar me Andin.


Ajo ka treguar madje se Andi është në një lidhje me një vajzë tjetër. Ndonëse nuk ka përmendur emra, me këtë deklaratë Tea ka lënë të nënkuptohet se Andi është në një lidhje me Melisën, vajzën me të cilën është përfolur prej disa kohësh.


Në rrëfimin e saj, Tea ka kërkuar falje publike që gënjeu se mes saj dhe Andit kishte një marrëdhënie. Gjithashtu, ajo tha se ishte zhgënjyer për veprimet e Andit pas skandalit, i cili ia la asaj peshën e fajit.

Ju mund të pëlqeni dhe këto