Nuk kursehen aspak, mediat zviceriane ‘kryqëzojnë’ Loredanën në shkrimet e fundit për të

Loredana është kthyer në vëmendjen e mediave zviceriane që pas plasjes së skandalit, ku çifti zvicerian e akuzoi se u kishte vje.dhur 700 mijë franga.

Ndonëse Loredana ka treguar se ata ia dhanë me dëshirën e tyre paratë, mediat zviceriane e kanë thumbuar keq këngëtaren në shkrimet e tyre të fundit.

Media “Nau.ch” në Zvicër, ka shkruar një artikull për Loredanën me titull “Reperja Loredana një fantazmë në Emmenbrucke”.

Në këtë artikull, thuhet se ata kanë marrë në pyetje shumë qytetarë, të cilët kanë thënë se nuk kishin dëgjuar për Loredanën, ndonëse këngët e reperes janë kthyer në hite në Gjerman, Zvicër e Shqipëri.

Burimi: Lajmi.net

Ju mund të pëlqeni dhe këto