Nuk janë më bashkë, Mozzik reagon mbi ndarjen nga Loredana

Këto javët e fundit, Mozzik dhe Loredana janë përfolur shumë në media për shkak se u tha që ata janë ndarë.

Këto fjalë u nisën nga fakti që dyshja kanë kohë që s’kishin postuar bashkë në rrjetet sociale dhe Mozzik nuk e uroi publikisht për ditëlindje Loredanën.

Pas këtyre fjalëve për ndarjen mes tyre, ka reaguar Mozzik. Reperi i ka dhënë fund fjalëve se janë ndarë me postimin e fundit.

Ai ka publikuar një foto ku ka kapur veten dhe Loredanën nga xhirimet e klipit të ri të reperes, duke treguar se ata janë ende bashkë.

Ju mund të pëlqeni dhe këto